E Diel, 2018-04-22, 3:59 AM
Mirserdhet Vizitor

Vip Shpija 2 Live

Menu e faqes
TV Live
Video Lajme
Etiketat
Ballina » Filmat » Filma Shqiptar

Filma Ne Kategori: 158
Postimet E Shfaqura: 1-50
Faqe: 1 2 3 4 »

Sorti ne baze te: Date · Titulli · Votimi · Komente · Shkarkime · Shikime
Një udhëtim në anën e errët të ëndrrës europiane. Aty ku je i padukshëm dhe askush nuk kujdeset. Aty ku ekziston frika e dëbimit. Vetmia. Aty ku duhet të mbijetosh. Kjo është historia e Arbenit, i dashuruar me një vajzë të vendit të tij. Një udhëtim aty ku nuk ka mikpritje për të huajt. Aty ku vetëm të fortët mbijetojnë. "Shqiptari” është një nga ata 
Filma Shqiptar | Shikime: 5435 | Shkarkime: 507 | Autori: AcMedia | Data: 2010-11-17 | Komentet (4)

Historia e një të riu që jeta e përplas mes dy botëve të ndryshme. Zgjedhja mes dëshirës për të jetuar dhe fatit që i lë trashëgim familja. Një film që udhëton atje ku mendja dhe shpirti i njeriut enden pa shpresë. Në një vend të vogël ku fatet e njerëzve gërshetohen. Kurajo për të sfiduar ligjin [...]
Filma Shqiptar | Shikime: 4187 | Shkarkime: 438 | Autori: AcMedia | Data: 2010-11-06 | Komentet (4)

Filmi Shqiptar "Shi Me Gjak"
Filma Shqiptar | Shikime: 4193 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (3)

Filmi Shqiptar "Rojet e Mjegulles".
Filma Shqiptar | Shikime: 1953 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (1)

Filmi Shqiptar "Dashuria e Ngaterruar"
Filma Shqiptar | Shikime: 3071 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Zemra E Nenes"
Filma Shqiptar | Shikime: 3008 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (4)

Filmi Shqip "Malet Me Blerin Mbuluar"
Filma Shqiptar | Shikime: 1903 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (2)

Filmi Shqiptar "Qendresa 3"
Filma Shqiptar | Shikime: 1242 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Qendresa 2"
Filma Shqiptar | Shikime: 1109 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Qenderesa 1"
Filma Shqiptar | Shikime: 1577 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (9)

Filmi Shqiptar "Tingujt E Luftes"
Filma Shqiptar | Shikime: 2455 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (3)

Saimiri (Mishel Manoku ) është një i ri që jeton me të jatin (Xhevdet Ferri) në periferinë laziale. Edmonti, i jati i Saimirit, trasporton emigrantët që sapo zbarkojnë në brigjet italiane. Saimiri e ndihmon herë pas here, por gjithmonë e me shumë kerkon lirinë e vet larg të jatit.

Filma Shqiptar | Shikime: 1632 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (2)

Filmi Shqiptar "Mesazhi"
Filma Shqiptar | Shikime: 1382 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (1)

Filmi Shqiptar "Familja Ime"
Filma Shqiptar | Shikime: 1913 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (4)

Filmi Shqiptar "Mesuesi"
Filma Shqiptar | Shikime: 1452 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (1)

Përmbajtja e filmit Heronjtë e filmit janë një grup fëmijësh Besiana, Dorina, Ermali, Kliti të cilët në 7 Mars fesën e mësuesit nisen për në shtëpinë e mësueses së tyre. Filmi është plot me situata të këndshme gjatë rrugës për në shtëpinë e mësueses.

Filma Shqiptar | Shikime: 1128 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Njeriu Prej Dheu"
Filma Shqiptar | Shikime: 982 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Gjaku"
Filma Shqiptar | Shikime: 1502 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (1)

Filmi Shqiptar "Ceshtja e Blertes"

Filma Shqiptar | Shikime: 1358 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Lepuri Me 5 Kembe"
Filma Shqiptar | Shikime: 1409 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Pjesa e 3 e Filmit Lotet E Nenes
Filma Shqiptar | Shikime: 2531 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (1)

Filmi Shqiptar "Nje pallto per babain tim ne burg"

Filma Shqiptar | Shikime: 1682 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (2)

Filmi Shqiptar "Prefekti 2"
Filma Shqiptar | Shikime: 1375 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Nje Film me karakter historik qe trajton historite e eshtrave te ushtareve italiane ne Shqiperi dhe peripecite e gjeneralit italian me popullaten shqiptare ku ai ka ndermarr misionin e kerkimeve dhe germimeve te ushtarakeve italiane te vrare gjate luftes se dyte boteror ne Shqiperi.

Filma Shqiptar | Shikime: 1352 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Tom Melgushi i eksituar nga pija endet rrugëve duke shqetësuar njerëzit. Një ditë Flutura mësuesja e fshatit hipën në kamionin e tij dhe në sytë e Tomës shihet një fije shprese për një lidhje të qëndrueshme.

Filma Shqiptar | Shikime: 948 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (1)

Filmi Shqiptar "Martesa E Lalushit 2"
Filma Shqiptar | Shikime: 884 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Martesa E Lalushit 1"
Filma Shqiptar | Shikime: 911 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Zogjt E Luftes"
Filma Shqiptar | Shikime: 1991 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Tirana Viti Zero - Tirana Year Zero 0 Filmi eshte fitues i cmimit "Aleksandri i Arte" ne Selanik 2001. Bashkeprodhim Shqiptaro - Franko


Filma Shqiptar | Shikime: 1120 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqip Fati i zi nga Xhezair Elezi

Filma Shqiptar | Shikime: 2103 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (4)

Filmi Une ti dhe Kasandra. Per momentin eshte vetem pjesa e dyte e filmit

Filma Shqiptar | Shikime: 1982 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (1)

Filmi Shqiptar "Uka I Bjeshkeve Te Namuna"
Filma Shqiptar | Shikime: 948 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi i titulluar Parrullat. Parrullat (Slogans) është një film shqiptar i prodhuar në Shqipëri në vitin 2001.

Filma Shqiptar | Shikime: 1757 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Treni niset shtate pa pese"

Filma Shqiptar | Shikime: 848 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (4)

Filmi Shqiptar "Dhimbja"
Filma Shqiptar | Shikime: 1043 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Nentoka 3"
Filma Shqiptar | Shikime: 1075 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (1)

Filmi Bjeshket e Nemuna nga Ekrem Kryeziu

Filma Shqiptar | Shikime: 866 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqip "Burgu I Mergimit 2"
Filma Shqiptar | Shikime: 1530 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (2)

Filmi Shqiptar "Nje Djale dhe Nje Vajze"
Filma Shqiptar | Shikime: 1747 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (3)

Filmi Shqiptar Eja. Prodhim i vitit 1987. Regjia: Piro Milkani, Skenari: Petrit Ruka, Producent: Kinostudio Shqipëria e re , Muzika: Ardit Gjebrea.

Filma Shqiptar | Shikime: 1194 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Martesa E Bariut"
Filma Shqiptar | Shikime: 927 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Martesa E Bariut 1"
Filma Shqiptar | Shikime: 955 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Bolero"
Filma Shqiptar | Shikime: 1181 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (2)

Filmi Shqiptar "Flaka E Maleve"
Filma Shqiptar | Shikime: 940 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Adisa dhe Ademi"
Filma Shqiptar | Shikime: 1271 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Muri I Gjalle"
Filma Shqiptar | Shikime: 732 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Mergimtari".
Filma Shqiptar | Shikime: 1176 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar me Motivo nga Legjenda Popullore Luto Fukaraja.

Filma Shqiptar | Shikime: 5044 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-28 | Komentet (4)

Filmi Shqiptar "I Treti" Seria 3 dhe 4
Filma Shqiptar | Shikime: 1372 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-27 | Komentet (0)

Filmi Shqiptar "Komisari I Drites"
Filma Shqiptar | Shikime: 1327 | Shkarkime: 0 | Autori: AcMedia | Data: 2010-06-27 | Komentet (0)

Kerko Film
Kategorite
Emisione
Faqe Partnere
Disclaimer:
TvShqip.Info (FilmaShqip) is absolutely legal because it contains only links to other sites on the internet: novamov.com, megaupload.com, wisevid.com, megavideo.com, zshare.net, fileserve.com, freestreamtube.com, 2gb-hosting.com and others... We do not host or upload any video, film, media file (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). TvShqip.Info (Filma Shqip) is not responsable for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency or any other aspect of the content of the other linked sites. If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners/hosters.

Filma Shqip Tv Falas Kafeneja Jone Tv Live Shkarko Mp3 Tallava Shqip Video Shqip RTK Live Lajmet RTK| Hosted by uCoz Filma Shqip Filma Shqiptar Tv Shqip