E Shtune, 2018-05-26, 1:36 AM
Mirserdhet Vizitor

Vip Shpija 2 Live

Menu e faqes
TV Live
Video Lajme
Etiketat
Ballina » Filmat » Filma Shqiptar

Nje Pallto Per Babain Tim Ne Burg
2010-06-28, 1:45 AM
Kategoria: Filma Shqiptar | Postuar nga: AcMedia | Etiketat: ne, tim, Filma, Nje, Shqiptar, Babain, Per, Pallto, Burg
Shikime: 1689 | Shkarkime: 0 | Komentet: 2 | Votimi: 4.7/3
Gjithsej Komente: 2
2  
Film shumni bukur dhe i dhimbshem i cili me emocionon shum

1  
filmi qe mka pelqy mas shumti njet tem qe ta knaq shpirtin edhe thjesht filum me ni kuptim shum real qe o kon vitet e kalume nkosov :$.

Vetem te regjistruarit mund te komentojne
[ Regjistrimi | Kyqu ]
Kerko Film
Kategorite
Emisione
Faqe Partnere
Disclaimer:
TvShqip.Info (FilmaShqip) is absolutely legal because it contains only links to other sites on the internet: novamov.com, megaupload.com, wisevid.com, megavideo.com, zshare.net, fileserve.com, freestreamtube.com, 2gb-hosting.com and others... We do not host or upload any video, film, media file (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). TvShqip.Info (Filma Shqip) is not responsable for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency or any other aspect of the content of the other linked sites. If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners/hosters.

Filma Shqip Tv Falas Kafeneja Jone Tv Live Shkarko Mp3 Tallava Shqip Video Shqip RTK Live Lajmet RTK| Hosted by uCoz Filma Shqip Filma Shqiptar Tv Shqip