E Diel, 2018-04-22, 3:59 AM
Mirserdhet Vizitor

Vip Shpija 2 Live

Menu e faqes
TV Live
Video Lajme
Etiketat
Ballina » Filma

Gjithsej Filma Ne Faqe: 394
Postimet E Shfaqura: 1-50
Faqe: 1 2 3 ... 7 8 »

Kjo është historia e vërtetë e Danny Greene, një banditi irlandez që punonte për mafiozët e Cleveland gjatë viteve 1970 n[...]
Aksion | Shikime: 2522 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-10 | Komente (3)

Filmi paraqet dy persona në një apartament duke diskutuar rreth bindjeve të kundërta që ato kanë. Rolet luhen nga Samuel L. Jackson dhe Tommy Lee Jon[...]
Drame | Shikime: 1717 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-10 | Komente (0)

Ky serial bën fjalë për dy vëllezërit vampirë Damon dhe Stefano Salvatore, dy adoleshenta që përpiqen të fshehin etjen e tyre për gjak dhe mosplakjen e tyre duke u shpërngulur herë pas here. Ato kthehen në qytetin e Virginias q[...]
Nikita* | Shikime: 1117 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-08 | Komente (2)

Nikita u shpëtua nga dënimi me vdekje nga një agjensi e fshehtë në SHBA e njohur si Division, e cila e trajnoi dhe e ktheu në një vrasëse profesioniste. Ajo u tradhëtua nga njerëzit e saj dhe e humbi besimin. Pas tre vjetësh e fshehur, Nikita kthehet dhe i bën të qartë ish-shefit të saj, [...]
Nikita* | Shikime: 1174 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-08 | Komente (0)

Marco është një menaxher italian që punon në Londër tek një kompani produktesh kozmetike. Është një periudhë krize ekonomike dhe pozicioni i punës nuk është i sigurtë. Ndërkohë vajza me të cilën ai bashkjeton pushohet dhe detyrohet të kthehet në Itali tek ish i dashuri i saj. Marco nuk e pret aspak mirë këtë n[...]
Komedi | Shikime: 1380 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-06 | Komente (0)

Filmi bazohet në një histori të vërtetë të viteve 40 në një fshat të vogël në Uruguaj. Ngjarja fokusohet tek Laura, e cila nga momenti në moment përpiqet të largohet nga një shtëpi që fsheh një sekret të rr[...]
Horror | Shikime: 1219 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-06 | Komente (2)

Një djalë dhe një vajzë përpiqen ta mbajnë lidhjen vetëm për marrëdhënie seksuale por kjo gjë do të jetë e pamundur k[...]
Romance | Shikime: 1780 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-06 | Komente (1)

Një rreshter që sapo ka dalë në pension detyrohet të rikthehet në detyrë për t’ju bashkuar grupit të tij që të rimarrin qytetin e Los Angeles nga ali[...]
Aksion | Shikime: 1155 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-06 | Komente (0)

Sam është përjashtuar nga të gjitha shkollat e shtetit dhe e ëma nuk mund ti përballojë shpenzimet për ta arsimuar atë. Prandaj ai dhe shokët e tij krijojnë shoqërinë e shoqërimit, Cougars, Inc ke[...]
Komedi | Shikime: 927 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-06 | Komente (0)

Ky serial bën fjalë për dy vëllezërit vampirë Damon dhe Stefano Salvatore, dy adoleshenta që përpiqen të fshehin etjen e tyre për gjak dhe mosplakjen e tyre duke u shpërngulur herë pas here. Ato kthehen në qytetin e Virginias t[...]
The Vampire Diaries* | Shikime: 828 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-04 | Komente (0)

Sara kupton që shoqja e saj e dhomës Rebecca ka një fiksim për të i cili shumë shpejt do ta kthejë në të d[...]
Drame | Shikime: 1092 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-28 | Komente (0)

Operatori i Forcave te Armatosura Malcolm Gray kthehet në shtëpi pas një misioni të dështuar në Evropën Lindore. Fshehur në një dhomë moteli ne Brooklyn, ai gjendet në mes ndëshkimit dhe sh[...]
Lufte | Shikime: 1205 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-28 | Komente (0)

Ky film flet per nje njeri i cili eshte keqtrajtuar ne femijeri nga i jati…dhe si pasoje do te marre hak nga keqtrajtimet qe ju behen njerezve te tjere duke vrare k[...]
Krim | Shikime: 1049 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-28 | Komente (0)

Në Rome vendosur nga Britania, një ushtar i ri romak përpiqet për të nderuar kujtimin e babait të tij, duke gjetur nje emblema te artë per ushtri ne t[...]
Aksion | Shikime: 1166 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-28 | Komente (0)

Nikita u shpëtua nga dënimi me vdekje nga një agjensi e fshehtë në SHBA e njohur si Division, e cila e trajnoi dhe e ktheu në një vrasëse profesioniste. Ajo u tradhëtua nga njerëzit e saj dhe e humbi besimin. Pas tre vjetësh e fshehur, Nikita kthehet dhe i bën të qartë ish-shefit të saj, [...]
Nikita* | Shikime: 895 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-28 | Komente (2)

Checco fillon punë në sigurimin e sheshit Duomo në Milano dhe një ditë takohet me një vajzë e cila e prezanton me botën e islamit e[...]
Komedi | Shikime: 3168 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-25 | Komente (0)

Para se Spartacus të rrëzonte kundërshtarin e tij të parë në arenë ka pasur dhe shumë gladiatorë të tjerë të cilët kanë kaluar portat për të shkelur mbi rërë. "Spartacus: Gods of the Arena” tregon historinë e një kampioni të vërtetë të shtëpisë[...]
Spartacus* | Shikime: 1260 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-25 | Komente (2)

Një grup shokësh gjejnë strehë në një fermë të vjetër ku dhe do ta gjejnë veten në qëndër të një rituali mbinatyror m[...]
Horror | Shikime: 1591 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-16 | Komente (0)

Të arratisurit siberian duhet të ecin 4000 milje deri në Indi që të jenë të lir[...]
Aventure | Shikime: 1113 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-15 | Komente (0)

Nikita u shpëtua nga dënimi me vdekje nga një agjensi e fshehtë në SHBA e njohur si Division, e cila e trajnoi dhe e ktheu në një vrasëse profesioniste. Ajo u tradhëtua nga njerëzit e saj dhe e humbi besimin. Pas tre vjetësh e fshehur, Nikita kthehet dhe i bën të qartë ish-shefit të saj, [...]
Nikita* | Shikime: 1039 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-14 | Komente (0)

Një agjent i FBI-së ka rënë në gjurmët e Frédéric Fortin që ka marrë  identitetin e djalit të humbur të një gruaje. Ai është plotësisht bindës ndaj policisë dhe familjes së djalit për identitetin e ti[...]
Drame | Shikime: 1078 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-14 | Komente (0)

Një luftëtar vrasës është i detyruar të fshihet në një qytet të vogël në Badlands , në amerikë, pas refuzimit për një mision ne t[...]
Aksion | Shikime: 1331 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-14 | Komente (2)

Alberto, drejtor i një zyre poste në një qytet të vogël në Lombardi është gati të bëjë gjithçka, duke qënë edhe nën presionin e gruas së tij Silvia, që ta dërgojnë me punë në Milano. Por në fakt atë e dërgojnë në një qytet të vogël të rajonit të Napolit dhe për një banor të veriut të [...]
Komedi | Shikime: 4199 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-07 | Komente (0)

Agjent i FBI-së Malcolm Turner dhe djali i tij Trent tij shkojnë në një fshehtësi të madhe nëpër  gjitha klasat e arteve ku interpretojne vetemvajzat e shkollës. E gjithe kjo ndodh pasi Trent u be dëshmitar i n[...]
Komedi | Shikime: 1524 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-07 | Komente (0)

Susanna është e errët, magjike, e keqe për disa dhe nje misterioze simpatik për të tjerët. Ajo gjithashtu mban një sekret, te cilin e dinë vetëm  shokët e saj besnikë. A do të ketë një fund kërkimi i saj për das[...]
Mister | Shikime: 915 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-07 | Komente (1)

Ish-polic i maskuar Jack Adleth kthehet për në Londër qe te kërkoje ata që u përpoqën që ta vrisnin atë në Amsterdam, po[...]
Krim | Shikime: 1066 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-07 | Komente (0)

Perandori gjerman Barbarosa nuk do të ndalet nga asgjë për të pushtuar dhe për të ndërtuar perandorinë e tij. Por një i ri ngaMilano, së bashku me ushtrinë e tij të perbere nga 900 njerëz, të njohur ndryshe si Kompania e v[...]
Drame | Shikime: 1502 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-07 | Komente (4)

Arn, bir i një fisniku të nivelit të lartë suedez është shkolluar në një manastir dhe dërguar në Tokën e Shenjtë si një  kalorës tempullar  për të kryer nje  pendesë për një dashuri të n[...]
Aventure | Shikime: 4396 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-07 | Komente (0)

Scott Pilgrim duhet te mboshte te dashurin e shtate te ish te dashures te tij ne menyre qe ai te fitoje me patjeter zemren e s[...]
Fantazi | Shikime: 893 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-07 | Komente (0)

"Bulevardi i Londres” është historia e një njeriu të sapo dalë nga burgu i cili bie në dashuri me një yll te nje  filmi te ri dhe e gjen veten në një duel me një gangster v[...]
Romance | Shikime: 1630 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-07 | Komente (0)

Kryetari i familjes, Jack Byrnes dëshiron të ketë një njeri të suksesshëm si kunatin e tij të ardhshëm por a i plotëson kërkesat Greg Fo[...]
Komedi | Shikime: 1983 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-05 | Komente (0)

Një vrasës serial kthehet në qytetin e tij të lindjes që të vrasë shtatë fëmijët që kanë lindur ditën kur atij i erdhi fundi[...]
Horror | Shikime: 1183 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-03 | Komente (1)

Qytetin e Detroit e mbulon një errësirë e plotë dhe një grup personash e gjejnë veten të vetmuar. E gjithë popullsia është zhdukur dhe prej tyre kanë mbetur vetëm rrobat dhe makinat e b[...]
Horror | Shikime: 1267 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-03 | Komente (1)

Anja dhe pesë shoket e saj bashkohen  në një udhëtim për të studiuar një pikturë ne nje shkemb lashtë rock. Eksitim i tyre zhduket kur Mel bie në kllapi, pasi zhytet ne nje kenete.Meli eshte kthyer ne nje njeri prim[...]
Horror | Shikime: 1410 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-31 | Komente (0)

Para se Spartacus të rrëzonte kundërshtarin e tij të parë në arenë ka pasur dhe shumë gladiatorë të tjerë të cilët kanë kaluar portat për të shkelur mbi rërë. "Spartacus: Gods of the Arena” tregon historinë e një kampioni të vërtetë të shtëpisë se[...]
Spartacus* | Shikime: 909 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-31 | Komente (0)

Ky serial bën fjalë për dy vëllezërit vampirë Damon dhe Stefano Salvatore, dy adoleshenta që përpiqen të fshehin etjen e tyre për gjak dhe mosplakjen e tyre duke u shpërngulur herë pas here. Ato kthehen në qytetin e Virginias ku u bënë vampirë. Stefano është i ndershëm dhe përpiqet të mos vrasë për gjak. Njëkohësisht [...]
The Vampire Diaries* | Shikime: 830 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-31 | Komente (2)

Një vrasës punësohet nga një biznesmen për tu hakmarrur për vrasjen e vajzës së tij nga tregtarët e skllevërve në Tailandë p[...]
Aksion | Shikime: 1619 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-26 | Komente (0)

Një producente pranon sfidën që të rigjallërojë edicionin e mëngjesit të lajmeve me dy prezantues që nuk shkojnë shumë mirë me njëri-tj[...]
Romance | Shikime: 1531 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-26 | Komente (0)

Filmi eshte i perqendruar në Uttar Pradesh, Dabangg është historia e një oficeri të policisë të korruptuar i vene ne loje nga Salman Khan duke  nxjerr në pah të metat dhe difektetet e  sistemit. Filmi kryesisht merret me praktikat e paligjshme në shtetet e Uttar Pradesh dhe B[...]
Aksion | Shikime: 4775 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-26 | Komente (0)

Një gruaje i duhet të përballet me sëmundjen e djalit të saj dhe njëkohësisht me tradhëtinë e burrit. Ndërkohë ajo takohet me një lundërtar irlandez dhe djalin e tij dhe jeta e saj ndryshon plotësisht per t[...]
Drame | Shikime: 1038 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-23 | Komente (0)

Nje histori e perqenderuar rreth krimit te organizuar ne te cilen eshte i inkuadruar edhe nje djal i ri qe fillon te behet kontrabandist per nje tregetar te madh dr[...]
Drame | Shikime: 1906 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-23 | Komente (0)

Një ekip nënujore zhytësish nëpër shpella, përjetojnë një krizë të rrezikshme për jetën e tyre gjatë një ekspedite në një shpellë të pashkelur në b[...]
Aventure | Shikime: 1093 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-20 | Komente (0)

Operativia e CIA-së, Valerie Plame zbulon identitetin e saj, që është zbuluar gjoja nga qeveria, si një hakmarrje për një artikull që burri i saj ka shkruajtur e kritikuar administratën e Presidentit Xhorxh B[...]
Drame | Shikime: 1589 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-20 | Komente (0)

Jeta e një çifti të lumtur kthehet përmbys kur djali i tyre vdes në një një aksident t[...]
Drame | Shikime: 984 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-20 | Komente (0)

Një thriller psikologjik e një nënë te brengosur e kthyer ne nje hakmarrëse me gjak të ftohtë me një plan mjeshteror për ti bere te paguajne përsëri ata që ishin përgjegjës për vdekjen e vajzës së s[...]
Horror | Shikime: 1003 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-20 | Komente (0)

Filmi portretizon grabitjen më spektakolare te Norvegjisë, ku 11 burra zënë Stavanger ne qender për njëzet minuta dhe ikin me 57 milionë korona (afersisht 10 milione dollare). Një oficer policie u qëllua dhe u v[...]
Krim | Shikime: 8843 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-20 | Komente (0)

Djali i krijuesit të një bote virtuale shkon të takojë babanë e tij dhe përfundon brënda botës që i ati kishte k[...]
Aksion | Shikime: 1100 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-16 | Komente (0)

Ky serial bën fjalë për dy vëllezërit vampirë Damon dhe Stefano Salvatore, dy adoleshenta që përpiqen të fshehin etjen e tyre për gjak dhe mosplakjen e tyre duke u shpërngulur herë pas here. Ato kthehen në qytetin e Virginias ku u bënë vampirë. Stefano është i ndershëm dhe përpiqet të mos vrasë për gjak. Njëkohësisht [...]
The Vampire Diaries* | Shikime: 862 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-16 | Komente (0)

Xhoni është një adoleshent jo i zakonshëm, i cili fsheh identitetin e tij të vërtetë duke u sjellur si një student i zakonshëm në shkollën e mesme, që të mos bie në gjurmët e një armiku vdekjeprurës. Tre si ai tashmë janë vrarë… ai është Numri Katër[...]
Aksion | Shikime: 2816 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-16 | Komente (0)

Një dramë e përqendruar në tre persona - një amerikan me kollare blu,një gazetar francez dhe një djalë qe studion në Londër - të cilët janë të prekur nga vdekja në mënyra të n[...]
Fantazi | Shikime: 958 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-16 | Komente (0)

Kerko Film
Kategorite
Emisione
Faqe Partnere
Disclaimer:
TvShqip.Info (FilmaShqip) is absolutely legal because it contains only links to other sites on the internet: novamov.com, megaupload.com, wisevid.com, megavideo.com, zshare.net, fileserve.com, freestreamtube.com, 2gb-hosting.com and others... We do not host or upload any video, film, media file (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). TvShqip.Info (Filma Shqip) is not responsable for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency or any other aspect of the content of the other linked sites. If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners/hosters.

Filma Shqip Tv Falas Kafeneja Jone Tv Live Shkarko Mp3 Tallava Shqip Video Shqip RTK Live Lajmet RTK| Hosted by uCoz Filma Shqip Filma Shqiptar Tv Shqip