E Hene, 2018-06-18, 2:45 AM
Mirserdhet Vizitor

Vip Shpija 2 Live

Menu e faqes
TV Live
Video Lajme
Etiketat
Ballina » Filma » Komedi

Filma Ne Kategori: 41
Postimet E Shfaqura: 1-41

Sorti ne baze te: Data · Titulli · Votimi · Komente · Shikime
Marco është një menaxher italian që punon në Londër tek një kompani produktesh kozmetike. Është një periudhë krize ekonomike dhe pozicioni i punës nuk është i sigurtë. Ndërkohë vajza me të cilën ai bashkjeton pushohet dhe detyrohet të kthehet në Itali tek ish i dashuri i saj. Marco nuk e pret aspak mirë këtë n[...]
Komedi | Shikime: 1396 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-06 | Komente (0)

Sam është përjashtuar nga të gjitha shkollat e shtetit dhe e ëma nuk mund ti përballojë shpenzimet për ta arsimuar atë. Prandaj ai dhe shokët e tij krijojnë shoqërinë e shoqërimit, Cougars, Inc ke[...]
Komedi | Shikime: 936 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-05-06 | Komente (0)

Checco fillon punë në sigurimin e sheshit Duomo në Milano dhe një ditë takohet me një vajzë e cila e prezanton me botën e islamit e[...]
Komedi | Shikime: 3240 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-25 | Komente (0)

Alberto, drejtor i një zyre poste në një qytet të vogël në Lombardi është gati të bëjë gjithçka, duke qënë edhe nën presionin e gruas së tij Silvia, që ta dërgojnë me punë në Milano. Por në fakt atë e dërgojnë në një qytet të vogël të rajonit të Napolit dhe për një banor të veriut të [...]
Komedi | Shikime: 4213 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-07 | Komente (0)

Agjent i FBI-së Malcolm Turner dhe djali i tij Trent tij shkojnë në një fshehtësi të madhe nëpër  gjitha klasat e arteve ku interpretojne vetemvajzat e shkollës. E gjithe kjo ndodh pasi Trent u be dëshmitar i n[...]
Komedi | Shikime: 1564 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-07 | Komente (0)

Kryetari i familjes, Jack Byrnes dëshiron të ketë një njeri të suksesshëm si kunatin e tij të ardhshëm por a i plotëson kërkesat Greg Fo[...]
Komedi | Shikime: 1995 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-04-05 | Komente (0)

Një bankier i butë i sjellshëm është i detyruar të marr pjesë në nje maskaradë si një gangster i njohur dhe gjate kesaj k[...]
Komedi | Shikime: 5893 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-16 | Komente (0)

Johanna ”Jo” Mitchell është një 17-vjeçare, e cila jeton me babain e saj, i cili punon si shofer me makina gare për NASCAR p[...]
Komedi | Shikime: 4099 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-03-03 | Komente (2)

Peter Highman nje baba shume i ndjeshem.I duhet te bente nje pitstop gjate udhetimit te tij per te arrire ne kohe lindjen e femijes te tij te pare…Gjate udhetimit me Ethan Tremblay ndodhin shume te pa[...]
Komedi | Shikime: 3322 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-02-14 | Komente (0)

Dy beqarë duhet të kujdesen për fëmijën jetim të miqve të tyre të përbashkët kur ato vdesin në një aksi[...]

Komedi | Shikime: 2751 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-02-06 | Komente (0)

Të gjitha ferret thyhen lirisht kur familja Byrnes takon familjes Fockerpër herë të pa[...]

Komedi | Shikime: 3592 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-01-20 | Komente (0)

Një vit pas vendosjes se trupit te një njeriu që e vranë aksidentalisht, një grup të rinjsh memec ndiqen nga një vrasës serial i paa[...]

Komedi | Shikime: 929 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-01-14 | Komente (0)

Supershejtani Megamind më në fund arrin të mposhtë kundërshtarin e tij Metro Man… por pastaj e kupton se jeta e tij s’ka kuptim nëqoftëse nuk ka një hero për të luf[...]

Komedi | Shikime: 984 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-01-12 | Komente (0)

Në New York City, një burre dhe nje grua koke keqe me mbesat e gruas te moshuar që jetojne në banesën e çif[...]

Komedi | Shikime: 807 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2011-01-06 | Komente (0)

Tim, është një ekzekutiv në ngritje në detyrë, që të ketë sukses ai duhet të gjej të ftuarin e përsosur dhe ai gjen Barry, një punonjës tek IRS. Kjo ndodh për ngjarjen mujore të shefit të tij, një të ashtu-quajtur "darkë për idiotat”, e cila i ofron disa avantazhe punonjësve për ngritje në detyrë. Nëse [...]

Komedi | Shikime: 1864 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-12-27 | Komente (0)

Dy fëmijë të lindur prej fekondimit artificial sjellin babain e tyre që i ka lindur në familjen e t[...]

Komedi | Shikime: 3382 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-12-26 | Komente (6)

I shkëlqyeshem, seksi , plot aksion tregohet per Neal Bannen , nje njeri simpatik , me nje baba shef policie dhe me nje xhaxha boss, me nje dobesi me grate e bukura,i cili deshiron ta rrotulloje jeten e tij anem[...]

Komedi | Shikime: 814 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-12-26 | Komente (0)

Nje djale i semure nga seksi kerkon te sherohet ne nje organizate…nje film gallate dhe kom[...]

Komedi | Shikime: 1786 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-12-22 | Komente (1)

Një Lobist i  Washington DC dhe mbrojtësi i tij të shkojnë poshtë e me poshte ne vështirësi me skemat e tyre të cilat e çojnë ne ndikim tëkorrupsionit dhe vrasj[...]

Komedi | Shikime: 725 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-12-22 | Komente (0)

Barry Munday zgjohet dhe merr vesh që i mungojnë topet. Dhe për ti përkeqësuar gjërat më shumë ai akuzohet që është babai i fëmijës me nënën e të cilit ai nuk mban mend të ketë bërë dash[...]

Komedi | Shikime: 601 | Autor: Filma Shqip | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-12-21 | Komente (0)

Një 40-vjeçare e pamartuar vendos të bëjë një farëzim artificial. Shtatë vjet më vonë ajo takohet me shokun e saj të ngushtë, i cili gjatë gjithë kësaj kohë ka mbajtur një sekret: ai ka ndërruar spermën e saj të preferuar me t[...]

Komedi | Shikime: 756 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-12-15 | Komente (0)

Një i sapo divorcuar takon gruan e ëndrrave të tija. Pastaj ai takon djalin e saj…

Komedi | Shikime: 691 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-12-11 | Komente (0)

Kur një kriminel i zgjuar përdor tre vajza jetime si mjet për arritjen e qëllimit të tij ai fillon të ndryshojë tërësisht nga ndikimi i dashurisë së vajza[...]

Komedi | Shikime: 804 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-12-04 | Komente (0)

Ky film bën fjalë për një shoqërues të grave të veja dhe të pasura të pjesës lindore të New York i cili merr si ndihmës një dramaturg të r[...]

Komedi | Shikime: 749 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-11-24 | Komente (1)

Një punonjës i një kompanie diskografike punësohet që të shoqërojë rock starin e çmendur britanik, Aldous Snow në një koncert tek Teatri Gre[...]

Komedi | Shikime: 2243 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-10-14 | Komente (0)

Një qytetar i New York shpërngulet në Los Angeles tek shtëpia e vëllait për të kuptuar jetën, dhe së shpejti do njihet me asistenten e të vëll[...]

Komedi | Shikime: 776 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-10-09 | Komente (0)

Në Oregon, një ndërtues shtëpiash verore përballet me një grup protestuesish të cilët nuk duan që shtëpia e tyre të shkatërrohet[...]

Komedi | Shikime: 1011 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-09-21 | Komente (0)

Një ceremoni funerale kthehet në një debat familjar ku dalin të palarat dhe sekretet e pjestarëve të familjes.Tere keto ngjarje kane te bejne me [...]

Komedi | Shikime: 1112 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-08-29 | Komente (4)

Ky film është një version komik i serisë së Twilight dhe adoleshentes Becca i duhet të zgjedhë njërin prej dy djemve… Edward ose Jaco[...]

Komedi | Shikime: 1080 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-08-24 | Komente (0)

Pasi trajneri i tyre i basketbollit që kishin pasur në shkollën e mesme vdes, pesë shokë të ngushtë ribashkohen. Ato vendosin të kalojnë një fundjavë të gjithë së bashku për festën e 4 korrik

Komedi | Shikime: 728 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-08-10 | Komente (0)

Gjatë diplomimit të djalit të saj, Jane takohet me ishin e saj, Jake pas 10 vitesh të ndarë. Ato përsëri ndihen të tërhequr nga njëri-tjetri por tani gjërat janë më të komplikua[...]

Komedi | Shikime: 993 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-07-28 | Komente (0)

Kjo komedi bën fjalë për një polic të vjetër të NYPD të cilit i vidhet karta e bejsbollit. Meqë ajo kartë është e vetmja mënyrë për të paguar shpenzimet e martesës së vajzës së tij, ai kërkon ndihmën e partnerit të tij për të kapur hajd[...]

Komedi | Shikime: 1135 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-07-15 | Komente (0)

Beth është e re, ambicioze dhe krejtësisht e pafat në dashuri. Gjithsesi, në udhëtimin e saj në Romë, ajo e inatosur nga fati i keq që e ndjek në dashuri vjedh disa monedha nga fontana e dashurisë, dhe pastaj ndiqet nga një grup personash të dashuruar me të.

Komedi | Shikime: 847 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-06-06 | Komente (0)

Anna ka planifikuar ti propozojë të dashurit të saj me 29 Shkurt në Vitin e Brishtë, një traditë irlandeze ku gruaja mund ti propozojë burrit. Por udhëtimi i saj për në Dublin do të hasë në shumë vështirësi dhe ajo do të bjerë në dashuri me personin që do ta shoqërojë deri në Dubl[...]

Komedi | Shikime: 2027 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-06-05 | Komente (0)

Një komedi e animuar rreth një pande dembele, Po, i cili duhet të bëhet një mjeshtër Kung Fuje që të shpëtojë fshatin e paqes nga leopardi Tai Lung. Me kalimin e kohës Po bëhet një hero i Kung Fusë duke kuptuar që nëse beson në vetvete ai mund të bëjë gjithçka.

Komedi | Shikime: 912 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-05-11 | Komente (1)

Pas një misioni të pasukseshëm, agjentët e FBI Kevin Copeland dhe Marcus Copeland do ti duhet të punojnë si të maskuar dhe të kujdesen për dy vajza të bardha të llastuara, Brittany dhe Tiffany Wilson.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=TlbShSeWRng

Komedi | Shikime: 7041 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-05-11 | Komente (5)

Disa shokë kolegji e lënë shkollën e mesme për disa ditë që ti bashkohen grupit të modeleve seksi që po shkojnë në Turneun Ndërkombëtar të Beer Pongut. Gjatë rrugës ato do të njihen me treshen e striptisteve gjyshja-mamaja-vajza dhe bukuroshen "e virgjër deri në martesë”.

Komedi | Shikime: 842 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-05-10 | Komente (0)

Kjo komedi bazohet në një pastrues hoteli, jeta e të cilit ndryshon kur përrallat që i tregonte nipit dhe mbesës së tij fillojnë të bëhen realitet.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=e-6N1NZrQAQ

Komedi | Shikime: 738 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-05-10 | Komente (0)

Dy djemtë më të njohur të shkollës së mesme vendosin të braktisin kampin e futbollit për t’ju bashkuar kampit të nxitësve të tifozave. Qëllimi janë vajzat dhe lavdia.Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=8VZ7bKZ4FWE

Komedi | Shikime: 703 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-05-10 | Komente (0)

Bruno është një stilist Austrian gay. Ai ka emisionin e tij televiziv bazuar mbi modën, Funkyzeit, nje emision shumë i sukseshëm. Më vonë Bruno vendos të kërkojë famën edhe në Los Angeles. Atje ai shoqërohet nga asistenti i tij, Lutz i cili është personi i vetëm që beson në madhështinë e Brunos. Pikërisht në Los Angeles [...]
Komedi | Shikime: 756 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-02-20 | Komente (0)

Katër shokë kolegji përjetojnë aventurën e jetës së tyre kur në mëngjesin pas mbrëmjes së maturës në Vegas ndodhen në Meksikë. Atje ndiqen, bien në dashuri dhe bëjnë çmosin që të kalojnë përsëri kufirin.
Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0892094
Komedi | Shikime: 826 | Shtuar nga: AcMedia | Data: 2010-02-20 | Komente (0)

Kerko Film
Kategorite
Emisione
Faqe Partnere
Disclaimer:
TvShqip.Info (FilmaShqip) is absolutely legal because it contains only links to other sites on the internet: novamov.com, megaupload.com, wisevid.com, megavideo.com, zshare.net, fileserve.com, freestreamtube.com, 2gb-hosting.com and others... We do not host or upload any video, film, media file (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). TvShqip.Info (Filma Shqip) is not responsable for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency or any other aspect of the content of the other linked sites. If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners/hosters.

Filma Shqip Tv Falas Kafeneja Jone Tv Live Shkarko Mp3 Tallava Shqip Video Shqip RTK Live Lajmet RTK| Hosted by uCoz Filma Shqip Filma Shqiptar Tv Shqip