E Hene, 2018-02-26, 4:07 AM
Mirserdhet Vizitor

Vip Shpija 2 Live

Menu e faqes
TV Live
Video Lajme
Etiketat
Ballina » 2010 » October » 5 » Nen Hijen E Blinajes Epizoda E 49 Seriali Turk
10:35 PM
Nen Hijen E Blinajes Epizoda E 49 Seriali Turk
Kategoria: Nen Hijen E Blinajes | Shikime: 1707 | Postuar nga: AcMedia | Etiketat: nen, seriali, Blinajes, Hijen, 49, Epizoda, Turk | Votimi: 2.8/6
Gjithsej Komente: 7
7  
esht vertet nje filem i bukur ky aktori jellmazi me ka ngjar mua kok e kemb dhe un si ku jam i shkreti ky e shikreti un na shkoj jeta me problemet e te tjerve e jo me probleme tonat ehehehehehhehehhehh tpershendes dita dhe florena un ne face book jam me kte emer bekim haxhiaj po deshet tme shoqeroni si shok e shoqe ju mir pres

6  
ja spome intereson per kete po per mu qe kam fitu!!!!!!!!!!!!!!!

5  
Valla po Jellmazit e Filizes po ja ka inati Xhemi sa ktf Xhemi, hhahahhaha shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume po ja kan inati Jellmazit Elifes Filizit....!!!!

4  
Valla film i mir ska me ta !!!! Edhe 1001 net ska me ta!!!!!!! Hiq ..... Hej ju pershendes shume.......!!!!!! shume shume hsume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shueme shuem, sheum sheumshume shume shuems hue ghhgg hahhaha1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

3  
shum i mir filmi nuk besoj se se nuk met asni njeri pa e kqyr shumfimi jem ma i preferum

2  
shummm fortt veq xhemi po ja ka inati jallmazit edhe filizit

1  
1tkeqe akish qiky serial se ish krejtesisht si seriali i mehmet kosovarit por nuk po mundet me ja kalu ati

Vetem te regjistruarit mund te komentojne
[ Regjistrimi | Kyqu ]
Kerko Film
Kategorite
Behu Aktor
Nen Hijen E Blinajes [80]
Nen Hijen E Blinajes Seriali Turk Nen Hijen E Blinajes Epizoda Online Shqip Falas Shiko Epizoda E Fundit
Emisione
Faqe Partnere
Disclaimer:
TvShqip.Info (FilmaShqip) is absolutely legal because it contains only links to other sites on the internet: novamov.com, megaupload.com, wisevid.com, megavideo.com, zshare.net, fileserve.com, freestreamtube.com, 2gb-hosting.com and others... We do not host or upload any video, film, media file (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). TvShqip.Info (Filma Shqip) is not responsable for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency or any other aspect of the content of the other linked sites. If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners/hosters.

Filma Shqip Tv Falas Kafeneja Jone Tv Live Shkarko Mp3 Tallava Shqip Video Shqip RTK Live Lajmet RTK| Hosted by uCoz Filma Shqip Filma Shqiptar Tv Shqip