E Shtune, 2018-03-17, 5:30 PM
Mirserdhet Vizitor

Vip Shpija 2 Live

Menu e faqes
TV Live
Video Lajme
Etiketat
Ballina » 2010 » October » 4 » Nen Hijen E Blinajes Epizoda 30 Seriali Turk
9:56 PM
Nen Hijen E Blinajes Epizoda 30 Seriali Turk
Kategoria: Nen Hijen E Blinajes | Shikime: 6515 | Postuar nga: AcMedia | Etiketat: nen, seriali, Blinajes, Hije, 30, Epizoda, Turk | Votimi: 3.2/20
Gjithsej Komente: 191 2 »
19  
ky serjal esht shum i mir veq vazhdoni

18  
ene e pelqej shum filmin nene jije te blendajes

17  
shume film i bukur sidomos jellmazi dhe filizja jane si yje

16  
o sa e bukur elifja
jeni shum te bukur dhe filmin e luni shum bukur skam koment pr ju

15  
hiahaiahaikv asjswnha v swn

14  
hhahahahhahhahaaaaaaaaaaaaaaa

13  
Shum Serial i mir :dD sidomosss Filiziii !!!

12  
po valla teper i mir esmeri memeti jellmazi

11  
$humm film i mir ska comente

10  
film eshum i bukur te gjitha filmat turk jon shun te bukur komenti im

1-10 11-19
Vetem te regjistruarit mund te komentojne
[ Regjistrimi | Kyqu ]
Kerko Film
Kategorite
Behu Aktor
Nen Hijen E Blinajes [80]
Nen Hijen E Blinajes Seriali Turk Nen Hijen E Blinajes Epizoda Online Shqip Falas Shiko Epizoda E Fundit
Emisione
Faqe Partnere
Disclaimer:
TvShqip.Info (FilmaShqip) is absolutely legal because it contains only links to other sites on the internet: novamov.com, megaupload.com, wisevid.com, megavideo.com, zshare.net, fileserve.com, freestreamtube.com, 2gb-hosting.com and others... We do not host or upload any video, film, media file (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). TvShqip.Info (Filma Shqip) is not responsable for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency or any other aspect of the content of the other linked sites. If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners/hosters.

Filma Shqip Tv Falas Kafeneja Jone Tv Live Shkarko Mp3 Tallava Shqip Video Shqip RTK Live Lajmet RTK| Hosted by uCoz Filma Shqip Filma Shqiptar Tv Shqip