E Premte, 2018-02-23, 3:31 PM
Mirserdhet Vizitor

Vip Shpija 2 Live

Menu e faqes
TV Live
Video Lajme
Etiketat
Ballina » 2010 » October » 4 » Nen Hijen E Blinajes Epizoda 17 Seriali Turk
9:38 PM
Nen Hijen E Blinajes Epizoda 17 Seriali Turk
Kategoria: Nen Hijen E Blinajes | Shikime: 1868 | Postuar nga: AcMedia | Etiketat: Blinajes, Hijen, Turk, 17, nen, seriali, Epizoda | Votimi: 3.0/6
Gjithsej Komente: 5
5  
shum epizod i mir

4  
moj donjeta ky eshte me i mire

3  
po ku jini

2  
a qikjo epizot ma e mira edhe shum interesante po ktu me arme nuk po u vrashin veq po shetisnin me veture a esmeri me arme po shum njeri i mire edhe u martuar me ezon edhe birin e ti ( TuNg ) nga donjeta

1  
mendimi im eshte se ky filem osht teper i bukur per mendimin tim osht shum shum i mir sidomos filiz teper e bukur ma e mir se elif edhe elif osht e bukur por ma e mir se filiz jo tung nga diana dhe dafina

Vetem te regjistruarit mund te komentojne
[ Regjistrimi | Kyqu ]
Kerko Film
Kategorite
Behu Aktor
Nen Hijen E Blinajes [80]
Nen Hijen E Blinajes Seriali Turk Nen Hijen E Blinajes Epizoda Online Shqip Falas Shiko Epizoda E Fundit
Emisione
Faqe Partnere
Disclaimer:
TvShqip.Info (FilmaShqip) is absolutely legal because it contains only links to other sites on the internet: novamov.com, megaupload.com, wisevid.com, megavideo.com, zshare.net, fileserve.com, freestreamtube.com, 2gb-hosting.com and others... We do not host or upload any video, film, media file (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). TvShqip.Info (Filma Shqip) is not responsable for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency or any other aspect of the content of the other linked sites. If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners/hosters.

Filma Shqip Tv Falas Kafeneja Jone Tv Live Shkarko Mp3 Tallava Shqip Video Shqip RTK Live Lajmet RTK| Hosted by uCoz Filma Shqip Filma Shqiptar Tv Shqip