E Marte, 2018-10-16, 3:45 PM
Mirserdhet Vizitor

Vip Shpija 2 Live

Menu e faqes
TV Live
Video Lajme
Etiketat
Ballina » Filma » Krim

The Next Three Days


Shkarkoje | FileserveMegauploadzShare |Shkarkoje Direkt |Linku Tjeter: http://goo.gl/YHQLQ
Kategoria: Krim | Postuar nga: AcMedia (2011-03-03) | Autori: Filma Shqip
Shikime: 6254 | Komentet: 1 | Etiketat: Me Perkthim Shqip, krim, The Next Three Days, Filma, Filma Shqip, Shqip, online, Me Titra Shqip, Falas, Filma Shqiptar | Votimi: 0.0/0
Gjithsej Komente: 1
1  
Përse keni përdorur adresën filmahd dhe jo adresën e vërtetë nga ku është publikuar filmi: www.titrashqip.net? Unë e kam përkthyer këtë film, dhe e kam përkthyer për www.titrashqip.net dhe jo për këto faqe që ju publikoni!
Ju lutem ta hiqni këtë video dhe të vendosni atë që duhet me adresën e www.titrashqip.net!
Përndryshe ju nuk mund ti përdorni përkthimet tona!
Gjithë të mirat Cold Fire!
Answer: Po skam kohe o Lali qe te ngarkoj une se nuk dote kishte qene problem

Vetem te regjistruarit mund te komentojne
[ Regjistrimi | Kyqu ]
Kerko Film
Kategorite
Emisione
Faqe Partnere
Disclaimer:
TvShqip.Info (FilmaShqip) is absolutely legal because it contains only links to other sites on the internet: novamov.com, megaupload.com, wisevid.com, megavideo.com, zshare.net, fileserve.com, freestreamtube.com, 2gb-hosting.com and others... We do not host or upload any video, film, media file (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). TvShqip.Info (Filma Shqip) is not responsable for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency or any other aspect of the content of the other linked sites. If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners/hosters.

Filma Shqip Tv Falas Kafeneja Jone Tv Live Shkarko Mp3 Tallava Shqip Video Shqip RTK Live Lajmet RTK| Hosted by uCoz Filma Shqip Filma Shqiptar Tv Shqip