E Shtune, 2018-02-17, 10:46 PM
Mirserdhet Vizitor

Vip Shpija 2 Live

Menu e faqes
TV Live
Video Lajme
Etiketat
Ballina » 2010 » October » 4 » Nen Hijen E Blinajes Epizoda E 9 (Nente)
9:25 PM
Nen Hijen E Blinajes Epizoda E 9 (Nente)
Kategoria: Nen Hijen E Blinajes | Shikime: 2176 | Postuar nga: AcMedia | Etiketat: Nente, nen, seriali, Blinajes, Hijen, Epizoda, Turk | Votimi: 4.3/3
Gjithsej Komente: 9
9  
teper filum i bukur

8  
shumm serial prkes

7  
e vertet eshte i ngjan episodit jete e hidhur shum

6  
oo e kisha vra nvend ket tradhtaren e keqe......tash qe jellmazi ja 3gon qefin ksej

5  
shum serial i mir met vertet po i ngjan serialit jeta e hidhur,dhe pse ter pjesen nuk pe qet ktu

4  
sum nice me kalli a sidomos filizi

3  
shum serial i bukur po shum po i ngjan filmt aci hayat

2  
shum serijal i bukur mua per vete po me pelqen shume sidomos jallmazi

1  
shum bukur serjal shum i mir edhe shum po i ngjan filmit jeta hidhur

Vetem te regjistruarit mund te komentojne
[ Regjistrimi | Kyqu ]
Kerko Film
Kategorite
Behu Aktor
Nen Hijen E Blinajes [80]
Nen Hijen E Blinajes Seriali Turk Nen Hijen E Blinajes Epizoda Online Shqip Falas Shiko Epizoda E Fundit
Emisione
Faqe Partnere
Disclaimer:
TvShqip.Info (FilmaShqip) is absolutely legal because it contains only links to other sites on the internet: novamov.com, megaupload.com, wisevid.com, megavideo.com, zshare.net, fileserve.com, freestreamtube.com, 2gb-hosting.com and others... We do not host or upload any video, film, media file (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). TvShqip.Info (Filma Shqip) is not responsable for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency or any other aspect of the content of the other linked sites. If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners/hosters.

Filma Shqip Tv Falas Kafeneja Jone Tv Live Shkarko Mp3 Tallava Shqip Video Shqip RTK Live Lajmet RTK| Hosted by uCoz Filma Shqip Filma Shqiptar Tv Shqip