E Merkure, 2018-03-21, 2:13 AM
Mirserdhet Vizitor

Vip Shpija 2 Live

Menu e faqes
TV Live
Video Lajme
Etiketat
Ballina » 2010 » October » 4 » Nen Hijen E Blinajes Epizoda 1 (E Pare)
9:02 PM
Nen Hijen E Blinajes Epizoda 1 (E Pare)
Kategoria: Nen Hijen E Blinajes | Shikime: 4148 | Postuar nga: AcMedia | Etiketat: Blinajes, Shiko, Pare, Turk, seriali, nen, Hijen, Live, Epizoda | Votimi: 3.5/8
Gjithsej Komente: 191 2 »
19  
Me pelqen shume ky film sidomos me se shumti me pelqen filizi te cilen e dua shume po ashtu edhe un jam si aja dhe kam deshir qe sa me shpejt te martohen me yilmazin filiz akën yilmaz akën...1:04:2011

18  
shum i mir jallmaz hallall filiz tekeneri eshte mae mira edhe ju q epo i keshni kta .... gabim e keni

17  
shum i mir ky filem po ma i mir se gymysh nuk osht amo i mir osht edhe ky

16  
FILUM MA TE MIRE SKA PAS AS SKA ME PAS . AMA VEQ ME PAS MUJT ME PERKTHY JU QET FILM MA MIRE SKISH PAS QYSH .URIME VEQ VAZHDONI KESHTU SHUM TE FORT

15  
hfjgh
jkl

14  
shum shum i mir nice

13  
shum serial i mir a mundet dikush mem tregu qysh muj mi marr kenget e kti seriali atë kur te deel te ai fshati aja muzika shum e mir

12  
a po me tregon dikush qka bohet me elifenn

11  
kenga shum emir ama fimmii sme pelqen edhe shum ma i miri nga kta filma qurqisht jon:gjymysh: dhe esmerii ..

10  
esht filmi shum i mire po si fillmi vitet e humbura ska askund ne bote

1-10 11-19
Vetem te regjistruarit mund te komentojne
[ Regjistrimi | Kyqu ]
Kerko Film
Kategorite
Behu Aktor
Nen Hijen E Blinajes [80]
Nen Hijen E Blinajes Seriali Turk Nen Hijen E Blinajes Epizoda Online Shqip Falas Shiko Epizoda E Fundit
Emisione
Faqe Partnere
Disclaimer:
TvShqip.Info (FilmaShqip) is absolutely legal because it contains only links to other sites on the internet: novamov.com, megaupload.com, wisevid.com, megavideo.com, zshare.net, fileserve.com, freestreamtube.com, 2gb-hosting.com and others... We do not host or upload any video, film, media file (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). TvShqip.Info (Filma Shqip) is not responsable for the accuracy, compliance, copyright, legality, decency or any other aspect of the content of the other linked sites. If you have any legal issues please contact the appropriate media file owners/hosters.

Filma Shqip Tv Falas Kafeneja Jone Tv Live Shkarko Mp3 Tallava Shqip Video Shqip RTK Live Lajmet RTK| Hosted by uCoz Filma Shqip Filma Shqiptar Tv Shqip